Графік роботи:

Будние: 10:00–20:00

Сб: 10:00-20:00

НД: 10:00-20:00

0
Мій кошик

Автомобільні утримувачі для телефонів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Телефонний держатель в машину – необхідність, продиктована практичністю

 

Автомобіль - невід'ємна частина життя. І якщо ще зовсім недавно це благо сучасного світу вважалося на вітчизняних просторах розкішшю, то сьогодні воно перетворилося в зручність і необхідність. Проводячи години в нашому транспортному засобі в дорозі на роботу і додому, пересуваючись по місту у справах, а також подорожуючи, ми все частіше замислюємося про максимальний комфорт, який хотілося б отримати при переміщенні автомобілем. Допомогти можуть якісні аксесуари, які додадуть рутинним процесам ще більше зручності і комфорту.

 

Купити держатель для телефону в авто з каталогу «World of Gadgets»

 

Які аксесуари можуть значно полегшити життя при пересуванні автомобілем? Найрізноманітніші, і їх необхідність продиктована вашими особистими уподобаннями і звичками. Але є загальні варіанти, в яких нуждається кожен автовласник. Одним з таких є автомобільний тримач для телефону або планшета, який має безліч переваг. По-перше, він забезпечує безпеку, адже телефон завжди буде у вас під рукою, і за ним не потрібно буде нахилятись будь-куди. По-друге, це зручно, адже іноді ми користуємося навігаторами і нам важливо, щоб екран смартфону був перед очима.

Кращі варіанти автомобільних тримачів, серед яких як стандартні моделі, так і магнітні, з адаптерами, для підголівників, гнучкі, тримачі універсального плану та інші. Особливою популярністю користуються і варіанти з додатковими функціями, такими як, наприклад, бездротова зарядка і інші.

Рекомендуємо вам підібрати кращі моделі і оформити на них замовлення за найбільш приємними і доступними кожному цінами!

Вгору