Графік роботи:

Будние: 10:00–20:00

Сб: 10:00-20:00

НД: 10:00-20:00

0
Мій кошик

Автомобільні утримувачі для телефонів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Телефонний держатель  у авто – необхідність, продиктована практичністю


Це тільки на перший погляд автомобільні утримувачі для телефону здаються простими пристроями. Насправді зробити правильний вибір, щоб використання було комфортним, не так просто. То вони не тримають телефони, то самі не тримаються на торпеді, то взагалі виходять з ладу раніше, ніж можна було припустити. Уникнути таких неприємностей можна, якщо ознайомитися з правилами покупки та різновидами таких аксесуарів.

Якими бувають тримачі для телефона у авто 

Виробники пропонують споживачам кілька видів власників, і кожен з них має свої переваги та недоліки з погляду зручності у використанні. Автомобільний тримач для телефону має відмінності за способом кріплення:

- на скло;
- на торпеду;
- У повітропровід;
- У магнітолу.
Незалежно від того, який спосіб здається вам найбільш підходящим, головною вимогою до власника залишається надійність. Тому економити на покупці не слід, інакше пристрій просто не буде утримувати ваш телефон, а значить, в ньому просто не буде сенсу.

Для чого взагалі потрібний держатель телефона

Цей аксесуар сьогодні можна назвати обов'язковим, тому що розмови по телефону під час руху можуть стати причиною аварійних ситуацій, якщо ви тримаєте телефон у руці. Автомобільний утримувач телефону виконує кілька функцій:

- Забезпечує комфорт під час зв'язку із абонентом. Знаходження телефону в тому самому місці і відсутність необхідності брати його в руки значно знизить ризики потрапити в ДТП;
- Захищає від штрафних санкцій. Розмови телефоном у процесі руху заборонені, і порушення встановленого правила карається в адміністративному порядку. Ви можете підключити гучний зв'язок або спілкуватися через гарнітуру;
- Розширює функціонал. Всі сучасні смартфони оснащені GPS навігатором, а це означає, що використовувати телефон разом з утримувачем можна для швидкої орієнтації на дорозі.
Рекомендації щодо вибору

Перш ніж зробити покупку, визначтеся, який із видів власників вам найбільше підходить. Надавати перевагу рекомендується виробам відомих виробників, а придбання краще робити у перевірених торгових точках, де вам не запропонують підробку замість оригінального варіанту. Автомобільний тримач повинен відповідати вашому телефону, тобто не перекривати своїм корпусом доступ до підключення зарядного пристрою та гарнітури. Якщо збираєтеся використовувати смартфон як навігатор, частини утримувача не повинні перекривати екран. Якщо ваш гаджет виступатиме як відеореєстратор, то і камера повинна залишатися вільною.

Перед покупкою дізнайтесь, чи відповідають габарити затискачів та фіксаторів розмірам вашого телефону. Виймати і вставляти телефон назад ви повинні без значних зусиль. Кріплення повинні забезпечувати міцність фіксації, інакше одного разу ви просто викинете свій тримач, оскільки він не зможе захистити від падіння. Зазначимо, що найчастіше на вигляд міцні кріплення при мінімальній трясці в машині відмовляються виконувати свої функції. З цієї причини не рекомендується купувати найдешевші автотримачі.

Якщо збираєтеся купити автомобільний тримач, прислухайтеся до порад спеціалістів. Придбайте цей девайс з накладками, які мінімізують вібрації та покращать якість кріплення. Накладки зазвичай виготовляють із неопрену або гуми. Ці матеріали також захистять телефон від подряпин та інших пошкоджень. Придивіться також наявність поворотних механізмів і вирішіть, чи потрібні вони вам. Цей момент залежить від того, в якому положенні ви використовуватимете смартфон.

Вгору